Вчора у актовому залі Ірпінської міської ради відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти. Понад 30 педагогів міста було нагороджено почесними Грамотами та Подяками!
Привітати освітян завітали: міський голова Володимир Карплюк, перший заступник мера Микола Головкевич, заступник мера з гуманітарних питань Анастасія Попсуй, керуючий справами виконкому Максим Плешко, начальник управління освіти і науки Ярослав Маляренко, голова профспілкової організації працівників освіти Геннадій Черкасов, але найголовнішими гостями цього разу були звичайні учні, які вдячно вітали своїх вчителів хто піснею, хто танцем, а хто просто словом.