Спонсори дали Мельничуку нову машину

Активісту Євгену Мельничуку, який постійно, скандально і агресивно протистоїть меру Ірпеня Володимиру Карплюку, надали в користування автомобіль HYUNDAI Tucson. Про це повідомляє портал Ірпеня.

Як відомо, 21 березня в Євгена працівники поліції вилучили авто. Ним активіст блокував спецтехніку КП «Ірпіньзеленбуду». А також своїми «активними діями» перешкоджав працівникам виконувати роботи з реконструкції центра міста — на місці майбутнього озеленення зеленбудівці вирізували дерева по вул. Шевченка. Співробітникам довелося викликати поліцію, яка забезпечила автівці місце на штрафмайданчику в Гостомелі.

вилучили авто

До того ж, Мельничук тоді не мав документів на авто. Їх викрали, — пояснював активіст, демонструючи відповідну довідку. Та річ у тому, що папери викрадені ще у середині серпня 2015 року. Для їх відновлення потрібно всього десять днів. А Мельничук користувався авто без документів на нього більше семи місяців. Так само, без відповідних документів, «борець за правду та справедливість» керує і HYUNDAI Tucson.

melnichuk-hynday

«До того часу, доки Євген залишається без авто, соратники по його боротьбі у Приірпінні вирішили допомогти товаришу і надали йому в тимчасове користування автомобіль. (На фото бачимо активіста, який усміхається з вікна машини, — прим.) Така ось допомога друзів в складні часи», — наголошує Зореслав Замойский.

Хороші і головне щедрі “побратими по боротьбі” у “активіста” Мельничука. Автомобіль такої марки коштує на ринку від 10 до 14-ти тисяч доларів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.