Перші результати роботи Муніципальної варти

Муніципальна варта вже користується чималим попитом, незважаючи на те, що почала свою роботу місяць тому. За годину до них може надійти від 20 до 120 звернень, в більшості тих, що стосуються ЖКГ і благоустрою.

«Ми намагаємось активно реагувати, позитивно вирішувати всі питання, навіть не тільки те, що ми можемо, а й понад наших зусиль. Навіть на рівні психологічної допомоги», – говорить завідуючий служби оперативного моніторингу Ігор Савчук.

Працівники Муніципальної варти кажуть, що ефективність їх роботи базується не лише на прийнятті звернень, а й контролем за ходом їх виконання та взаємодіємо з громадянами.

Технічні можливості відеоспостереження дають змогу відслідковувати інформацію навіть із запізненням до двох тижнів. Якщо оперативники не встигають відреагувати на подію он-лайн, за зверненнями громадськості вони можуть переглянути її та відреагувати.

МВ

Більше того, такі випадки вже були. За словами Ігоря Савчука, вони змогли ідентифікувати транспортний засіб, учасників негативної події щодо викрадання зелених насаджень в парку «Дубки». 

Нагадаємо, що 1 березня в Ірпені розпочала роботу Муніципальна варта. Кожен житель Ірпеня зможе звернутися до служби моніторингу особисто будь-яким зручним для нього способом та поскаржитися на бездіяльність чиновників, повідомити про надзвичайну подію або погану роботу комунального підприємств.

Детальніше – в сюжеті Ірпінь-ТБ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.