Карплюк розповів про реконструкцію центру

Голова Ірпінської міської ради Володимир Карплюк говорить, що йому набридло політиканство навколо центру міста і ситуація, коли з пустого роблять політичний продукт люди, які абсолютно нічого не зробили. Про це мер заявив під час сесії міськради у вівторок.

В певній мірі це стосується вирізаних тополь. «Дерева, які зрізалися і зрізаються в центральній частині міста, вони є або аварійними або такими, які дають алергенний пух», – наголосив міський голова. Через це в 50 % населення міста, особливо в дітей, які народились після 1986 року, дуже часто виникає алергія.

За задумами мерії замість зрізаних дерев буде зроблена масштабна висадка дерев, яка в десятки разів перевищує те, що є на сьогодні.

Володимиром Карплюком була піднята ще одна проблема – невеликих магазинів, які знаходяться в центрі міста. «Це не Карплюк понадавав дозволів на встановлення цих мафів по центру, через що ми зараз як велике село. Куди не йдемо – кругом ларьок: чи розливає, чи пиріжки продає», – наголосив Володимир Карплюк під час виступу. На його думку, для того, щоб вирішити цю проблему, потрібно здійснити реконструкцію центральних вулиць міста та створити зелені зони.

Детальніше з виступом мера можна ознайомитись тут:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.