Ірпінь наповниться громадськими інспекторами?

Щоб стати справжнім європейцем, необхідно, насамперед, бути культурною, освіченою та високоморальною людиною. А такі люди, зокрема, прибирають у квартирах і домівках та біля них, викидають сміття у смітники, не спалюють листя, не розвішують рекламу на деревах і стовпах…

А громадські інспектори завжди прийдуть на допомогу недбайливим господарям. Якщо ми будемо правильно й зважено сприймати зауваження, то станемо кращими. І місто чи село стане затишним та чистим, а головне — частиною Європи.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 86

То ж ірпінська влада оголосила набір громадських інспекторів. Про це у своєму блозі на “Обозревателе” повідомив Володимир Карплюк. Подати заявку може кожен, кому є 18 років, хто має досвід роботи у сфері благоустрою та юридичну освіту, або просто — велике бажання жити у красивому і затишному місті.

Інспектори матимуть спеціальні посвідчення, працюватимуть на громадській основі та збережуть за собою основне місце роботи, отримають можливість реально покращити світ навколо себе, зробити Ірпінь чистішим, а громаду — відповідальною.

В обов’язки громадських інспекторів буде входити перевірка закріпленої за ними території, дотримання на ній правил благоустрою. З порушниками будуть проводити роз’яснювальну роботу. Також активісти отримають повноваження складати протокол про порушення і подавати їх до адміністративної комісії при виконкомі Ірпінської міської ради для притягнення винних до відповідальності. Далі буде запускатися механізм штрафів.

Відбором громадських інспекторів займається влада Ірпеня спільно з Громадською радою при виконавчому комітеті. Після проходження співбесіди кандидатів погоджує виконком.

Нагадаємо, що минулого тижня затверджено першого громадського інспектора з благоустрою Ірину Мургу — заступника голови Громадської ради, голову Громадської організації «Центр захисту тварин».

Джерело: http://my.obozrevatel.com/life/94257-vihovuemo-evropejske-suspilstvo-v-irpeni-formuetsya-shtab-gromadskih-inspektoriv.htm

Bookmark the permalink.

Comments are closed.