Зіневич організував проплачений мітинг для тиску на підприємців

IMAGE 2021-09-21 17:13:47

Власник інтернет-провайдера «Бест» Олексій Зіневич організував проплачений мітинг для тиску на підприємців. Про це повідомили у телеграм-каналі “Активісти Ірпеня”.

“Чорний піарщик та тотальний невдаха усіх виборів Олексій Зіневич (Льоша Зіна) замовив мітинг проти ЖК «Гранд Кантрі» Меліка Малхасяна. Причина проста – Мелік не побоявся і послав «на Бучу» Зіневича з його провайдером «Бест», який має надзвичайно низьку якість інтернету. Зіневича пускають у свої ЖК тільки слабохарактерні забудовники, які бояються потім шантажу з боку Зіневича у вигляді сюжетів «Погляду». Після мітингу працівники «Бесту» розрахувалися з пікетувальниками і посадили їх в автобус з надписом «Нивки». Ну так, корінні ірпінчани-мітингувальники традиційно живуть у Києві на «Нивках”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня” розблокували.

Як повідомляє сайт “Моя Київщина”, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

Раніше голова Громадської ради учасників АТО Антон Головенко повідомив, що його рідних і близьких тероризували журналісти телеканалу “Погляд”. Вони приїздять до батьків і, за його словами, доводять їх до інсульту.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.