![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/07/66445566_1322097977965410_3170834089594847232_n.jpg)
В Ірпені продовжують дбати про благоустрій прибудинкових територій. Цього разу взялися за вулицю Котляревського 54/54-а та 63/65. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
На звернення мешканців вулиць Котляревського 54/54-а та 63/65 і за ініціативи в.о. міського голови, депутата округу Анастасїї Попсуй провели зустріч з обговорення питань благоустрою прибудинкових територій, асфальтування проїзду до під’їздів, будівництва тротуарів, освітлення та ремонту покрівель.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/07/66669552_1322098134632061_8640810206197972992_n.jpg)
За словами Маркушина, найближчим часом нададуть жителям проектне рішення на погодження, після чого розпочнуть роботи.
Нагадаємо, на сьогоднішній день в Ірпені триває оновлення дворів. Прибудинкові території оновили у трьох дворах – на вулицях Покровській, Ярославській та Миру. Нещодавно також заасфальтували ще одну прибудинкову територію, а саме у дворі Мира 16 та Соборна 146.