Ірина Коляденко з Ірпеня знову здобула перемогу на Чемпіонаті України

Спортсменка з Ірпеня Ірина Коляденко зайняла перше місце на Чемпіонаті України серед жінок до 23-х років у ваговій категорії до 65 кг. Про це повідомив заступник голови Громадської ради учасників АТО Антон Головенко на своїй сторінці у соцмережі. 

“Золота медаль знову їде в Ірпінь! З 10 по 12 липня в Івано-Франківську проходить Чемпіонат України серед жінок до 23-х років. Впевнену перемогу в категорії до 65 кг здобула Ірина Коляденко. Вона була сильнішою у всіх трьох поєдинках. А у вирішальному здобула чисту перемогу на “туше” над майстром спорту міжнародного класу, суперницею з Херсону. Таким чином Ірина представлятиме Україну на Чемпіонаті світу, який найближчим часом відбувається в Казахстані, – зазначив Головенко.

До слова, тренер Ірини Коляденко Володимир Яременко нещодавно отримав почесне звання – Заслужений тренер України. 

Дане звання – це найвище досягнння в професійній кар’єрі будь-якого тренера. “Мабуть, тільки колеги тренери знають скільки праці, сил, терпіння, поту, а часом і крові коштує це високе звання! Тож вітаємо Вас, Володимир Васильович, з цим досягненням! Ви здобули його саме своєю професійністю та працею! Бажаємо перемог Вашим підопічним. Прославляйте нашу державу та наше місто Ірпінь і надалі!”, – додав Головенко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.