Ірпеню зізнались в коханні

Ірпінь продовжує чарувати і спонукати до творчості митців. Цього разу в нашому місті зняли кліп “Бабочки июля”. Про це повідомило інформагентство ITV.

“Часто артисти шукають локацію, вигадують велосипед, і намагаються показати те, чого не існує насправді, – розповідає фронтмен гурту “Табула Раса” Олег Лапоногов.

За словами Олега, вирішили, що треба зняти відео, яке буде своєрідним зізнанням у коханні рідному місту.

Новий кліп “Бабочки июля” легендарного гурту “Табула Раса” знімали у Києві, Бучі та Ірпені. Містах, які римуються з молодістю, натхненням і коханням.

Режисером став ірпінець Костянтин Михайлов, який наразі є одним із провідних режисерів телевізійного проекту «Вещдок».

Тож, запрошуємо вас до перегляду кліпу:

ТАБУЛА РАСА: «Бабочки июля»

Ірпінь продовжує чарувати і спонукати до творчості митців. «Часто артисти шукають локацію, вигадують велосипед, і намагаються показати те, чого не існує насправді, – розповідає фронтмен гурту «Табула Раса» Олег Лапоногов. – Ми ж вирішили, що треба зняти відео, яке буде своєрідним зізнанням у коханні рідному місту». Новий кліп «Бабочки июля» легендарного гурту «Табула Раса» знімали у Києві, Бучі та Ірпені. Містах, які римуються з молодістю, натхненням і коханням. Режисером став ірпінець Костянтин Михайлов, який наразі є одним із провідних режисерів телевізійного проекту «Вещдок». Тож, запрошуємо вас до перегляду кліпу, як своєрідного зізнання у коханні до нашого міста.https://www.youtube.com/watch?v=J-JRs6R5pGo&feature#табула_раса #кліп #бабочкииюля #костянтин_михайлов #режисер #Kostiantyn_Karabas_Mykhailoff #Tabula_Rasa_Rock #ITV #ірпінь #приірпіння #київщина #українська_музика #шоу_біз

Gepostet von Інформаційне агентство ITV am Donnerstag, 11. Juli 2019
Bookmark the permalink.

Comments are closed.