![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/04/s.jpg)
На сьогоднішній день в Ірпені триває оновлення дворів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook виконуюча обов’язки міського голови Анастасія Попсуй.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/04/sssss.jpg)
Прибудинкові території оновлюються у трьох дворах – на вулицях Покровській, Ярославській та Миру. Після свят стартуватимуть роботи й у дворі на вулиці Антонова.
За словами Попсуй, території планують додатково озеленити, з’являться нові доріжки і зони відпочинку. Паралельно з оновленням дворів відбувається заміна вікон у під’їздах. Усі проекти погоджені з місцевими мешканцями.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/04/ss.jpg)
Анастасія Попсуй зазначила, що до кінця року планують оновити близько 10 прибудинкових територій і щиро подякувала всім, хто своєю увагою та ідеями долучився до покращення нашого міста.