![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69382866_2413596495362543_4145491696680960000_n.jpg)
1 вересня для Ірпеня стало жвавим і в спортивному житті молоді. Команда соціального проекту “Територія спорту” відзначили річницю свого існування і провели урочисті нагородження лідерам проекту у вигляді сувенірних атрибутів.
Головним гостем свята був багаторазовий і непереможний чемпіон світу, кумир молодого, спортивного покоління, гордість Ірпеня – Ярослав Амосов. Діючий спортсмен привітав засновників та членів Проекту, дав молоді мотивуючі настанови для командного духу і особистих перемог.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69714609_460812751180318_2612724508481552384_n.jpg)
Олеся Олійник та Антон Звєрєв, як засновники Проекту, висловили слова подяки керівництву Ірпінської міської ради за постійну підтримку спортивного руху в Ірпені.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/70010015_2451647595117991_8928265095939620864_n.jpg)
Далі захід продовжили святковим тренуванням на міському стадіоні “Чемпіон”.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69403678_730649640681119_6059150843981070336_n.jpg)
Нагадаємо, що соціальний проект “Територія спорту” минулого року став срібним чемпіоном України серед кращих соціальних проектів за версію Social Projects Awards.
“За підрахунками протягом року безкоштовні тренування на “Території спорту” відвідало більше 2-х тисяч людей. Вважаю, що це чудовий результат, який говорить про цінність Проекту”, – відзначила засновниця Олеся Олійник.
Кожен охочий може долучитатися до команди і регулярно відвідувати тренування на безкоштовній основі. Слідкуйте за новинами та анонсами на сторінці Інстаграм Проекту.