Суд відриває Коцюбинське від Ірпеня на користь Києва

Сьогодні Київський адміністративний окружний суд розглядав справу щодо скасування рішення про об’єднання територіальних громад Коцюбинського та Ірпеня. На сьогодні ця інстанція винесла вирок, який відриває Коцюбинське від Ірпеня на користь Києва та задовольняє позов Ірини Федорів – людини, що уже давно лобіює інтереси київських забудовників та Наталії Коломієць.

“Сьогодні ми бачимо, що суд визнав, як всього двоє людей можуть вирішувати і за власним бажанням змінювати волю 15-тисячної громади селища”, – заявляє учасник процесу і юрист Денис Крайнік.

800px-RK-004-preview

Нагадаємо, 4 червня 2015 року депутати Коцюбинської селищної ради проголосували на сесії за створення спільної територіальної громади з містом Ірпінь Київської області. Прийняттю такого рішення передували громадське обговорення та збір підписів.

Незабаром, група громадян на чолі з Іриною Федорів та за участю зараз екс-голови Коцюбинського Ольги Матюшиної, які кілька років поспіль працюють на приєднання Коцюбинського до Києва, подають позов до суду щодо неправомірного об’єднання територіальних громад Коцюбинського та Ірпеня.

9 березня 2016 року рішенням Ірпінського міського суду процес об’єднання Ірпеня і Коцюбинського було визнано таким, що відбувся відповідно до закону. Федорів це рішення не влаштовує і вона звертається до Київського окружного адміністративного суду.

Юрист наголошує, що суд з самого початку визнавав, що історично Коцюбинське завжди було з Ірпенем і вважалося територією Приірпіння, але в кінцевому результаті, ймовірно після дзвінків згори, виносить суто політичне, вигідне для Києва, і для столичних забудовників зокрема, рішення. «Впевнений, що уже сьогодні всі загальнонаціональні канали покажуть головного спічмейкера цієї добре спланованої і гарно оплаченої кампанії Червакову, яка буде розказувати про «відновлену справедливість», але всі і так знають, що тут жодної справедливості немає!», – говорить Денис Крайнік.

Не слід забувати, що 2013 року КМДА своїм протиправним рішенням проводить поглинання Коцюбинського без жодних обговорень і врахування думки жителів селища. У 2014 р. суд не підтримує оскарження цього рішення. Але, оскільки київська влада не може реалізувати це поглинання без підтримки Верховної Ради, зараз зацікавлені в цьому особи вирішили діяти руками Матюшиної-Федорів.

Сьогоднішнє рішення окружного суду юристи будуть оскаржувати у Вищому адміністративному суді.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.