Мерія Ірпеня виділила землю АТОвцям

Ірпінська міська рада виділила раніше обіцяну землю учасникам АТО. Мова йде про майже 2 сотні ділянок, від якої відмовились орендарі на користь АТОвців. Отримують її всі, хто потрапив в перший список, складений Громадською радою учасників АТО.

АТО

Мер міста також наголосив на цільовому використанні виділеної землі. «Вже ведуться перемовини про об’єднання в межах отриманих земельних ділянок для будівництва квартирних будинків. Жодного документу Ірпінська міська рада не видасть на будівництво квартирного будинку. Земельні ділянки по 5 соток, передбачені для індивідуальних будинків до двохсот квадратних метрів можуть лише використовуватись або продаватися» – наголосив В. Карплюк.

На досягнутому мерія не має наміру зупинятися. «Ми з радістю будемо чекати хлопців. У нас уже є ідеї і пропозиції. Зокрема, обговорювалась пропозиція з однією райадміністрацією міста Києва, в якої на території Ірпеня є орендні території. І вони також хочуть відмовитись на користь ірпінських АТОвців  та своїх учасників АТО», – зазначив міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Свідоцтва про право власності на землю планують вручати через 2 тижні в урочистій обстановці.

Детальніше дивіться в сюжеті Ірпінь-ТБ.

Читайте також по цій темі: “Земля чи квартира? Допомога героям.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.