Земля чи квартира? Допомога героям.

Довідка: На підставі пункту 14 статті 12 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасникам бойових дій  надаються пільги, зокрема, першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих  будинків  і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.

 

В Ірпінському регіоні залишається актуальним питання закупівлі житла сім’ям, члени яких загинули в АТО. Розмір житлової площі, на яку мають право учасники АТО та члени їх сімей складає 13,65 кв.м.

Про стан виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям розповів Ірпінський міський голова Володимир Карплюк: «Ми розуміємо, що маємо допомогти хлопцям, які повернулися з зони антитерористичної операції. Ми пішли двома шляхами: квартири і земельні ділянки, які ми повертаємо від недобросовісних орендарів. Громадська рада напрацює головні критерії першочерговості виділення земельних ділянок для учасників АТО, вирішення їх житлових питань. Щоб не було суперечок, що комусь дали кращу ділянку, а комусь гіршу, критерії до порядку надання земельних ділянок й квартир відпрацюють самі учасники АТО».

Нагадаємо, що в Ірпені відбулося оперативне засідання штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.