Губернатором Київщини може стати ненависник Ірпеня

Нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав указ про відставку голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука. В найближчі дні очільник держави офіційно повинен призначити викноуючого обовязків голови КОДА або ж нового губернатора. Про це повідомляє інтернет-видання “Антикор”.

Лев-Парцхаладзе

З тих пір у першого заступника голови Київської ОДА Лева Парцхаладзе, досить багато шансів “прибрати до рук” область, тому , за повідомленням “Антикору” можемо готуватися до масової забудови вільних ділянок і зрубу дерев, що залишилися на Київщині.

Нагадаємо, що Лев Парцхаладзе – один з найбільших забудовників області. Його звинувачують у забудові історичного центру Києва. Зараз особлива увага Парцхаладзе прикута до Ірпінського регіону, як до перспективних територій для забудови. Так, саме Парцхаладзе є покровителем Ольги Матюшиної, яка лобіює приєднання Коцюбинського до столиці. Крім того, саме пана Парцхаладзе називали замовником політичного переслідування мера Ірпеня Володимира Карплюка.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.