Сьогодні під Ірпінською міською радою відбувся мітинг. Приводом для зібрання стала новина про побиття активіста Євгена Мельничука, який переселився з Севастополя. Перед цим під час розборок з охороною однієї із забудов постраждав ще один місцевий мешканець, тому люди поєднали ці випадки у «серію нападів на активістів». До речі, після того, як стало відомо про напад і побиття, мер міста відразу звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсенія Авакова з проханням провести незалежне розслідування та невідкладно знайти замовників, організаторів та виконавців цього.
[nggallery id=40]