Де буде новий парк, садочок і забудова – проект

Редакція “Правди Ірпеня” змогла зробити фотографію документу про детальний план забудови території парку, садочку, поліклініки та житлової забудови в районі Університетської – Чехова – Суворова. Як видно з документу, більша частина території входить під парк. За задумом мерії, це має бути регулярний парк з поливом, охороною, різними зонами відпочинку та відеоспостереженням. Також тут постане дитячий садочок і амбулаторія сімейної медицини, на другому поверсі якої буде центр творчості для дітей.

проект парку

Менша частина забудови входить під багатоповерхову забудову. Забудовнику дозволяється використати всього 40 тис. кв. метрів. Як відомо, на самому початку забудовники мали намір забудувати в цьому мікрорайоні 180 тис. кв. метрів і повністю всю зелену зону без садочка та амбулаторії. Однак після 1,5 року переконання мер таки зміг максимально витіснити забудовників.
Вигідні умови в цьому випадку для міста такі: забудовник, виконуючи свої зобов’язання перед містом, віддає 2/3 території місту; це оформляється як регулярний парк. Також він будує садочки та амбулаторії з центром дитячої творчості.

Як відомо, місцевий депутат по даному округу Максим Плешко вважає, що така ситуація є великою перемогою міського голови і громади в цілому, особливо людей, які живуть поруч в новобудовах.

Детальніше читайте: “Плешко: ми зберегли парк від забудови!“.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.