Як боротися із сонливістю – лайфхаки

Коли бажання поспати накриває ввечері або вдень в вихідний, ми сумирно слухаємо побажання свого тіла і йдемо відпочивати. Але сонливість може бути підступною і заявитися прямо в розпалі робочого дня.

“Правда Ірпеня” підготувала для вас 5 простих лайфхаків, які допоможуть швидко впоратися з сонливістю і повернутися в робочий стан.

Тисніть “кнопки”

Не секрет, що на тілі є точки, такі собі “кнопки”, за допомогою яких можна впливати на різні органи і системи. У тому числі є і “підбадьорливі” точки, вплив на які допомагають повернутися в тонус і відчути себе знову бадьорим.

Такі точки є на подушечках вказівних пальців. Тисніть на них кінчиками нігтів протягом 1-2 хвилин. Далі помасажуйте круговими рухами мочки вух і точку біля основи перенісся.

Повернутися в робочий стан допоможе прохолодна вода. Протягом хвилини умивайте обличчя і шию під проточною водою, потім потримайте під водою запястки. І на останок випийте залпом склянку чистої води без газу.

Вдихніть свіжого повітря

Можливо, сонливість вас накрила через духоту в приміщенні – в таких умовах мозок відчуває кисневе голодування, що і проявляється млявістю і бажанням “провалитися” в сон тут і зараз.

Тому відкрийте вікна навстіж, а краще, по можливості, вийдіть на вулицю на 15-20 хвилин. При цьому дихайте повільно і глибоко.

Випийте зеленого чаю

Багато хто звик рятуватися від сонливості за допомогою кави, але часто цей напій не допомагає. Кофеїн активно, але короткочасно стимулює нервову систему, після чого настає різкий спад активності.

Тому спробуйте зелений чай. У ньому також містяться підбадьорливі речовини, зокрема, теїн і вітамін С. При цьому “заряд” енергією буде довгограючий і не змусить себе чекати.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.