Віталій Дерев’янко: Карплюк перетворив Ірпінь у місто європейського зразка

Освітянин і почесний громадянин Ірпеня Віталій Дерев’янко звернувся до мешканців Ірпеня і Приірпіння із закликом проголосувати за Володимира Карплюка – за краще майбутнє.

“Шановні мешканці Ірпеня і Приірпіння! Ми з вами всі хочемо одного –  миру, злагоди, добра. Це можливо, коли до Верховної Ради України прийдуть такі люди, які будуть приймати закони, які сприятимуть розвитку всієї держави. Такою людиною у нашому регіоні є Володимир Андрійович Карплюк. Він за короткий термін зміг перетворити наше місто у місто європейського зразка з його скверами, парками, стадіонами, вулицям і дорогами. І якщо ця людина прийде до Верховної Ради України, він  зуміє перевести свій досвід розвитку нашого міста на простори всієї України. Я особисто голосуватиму за Карплюка Володимира Андрійовича – за краще майбутнє і вас запрошую це зробити”, – розповідає Віталій Дерев’янко.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.