За Володимира Карплюка готові проголосувати 43,9% виборців 95-го округу, – соцопитування

За кандидата в народні депутати по 95-му округу Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс” серед 1000 респондентів 95-го округу з 1 по 4 липня 2019 року методом “face-to-face“, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

При імітації виборів до Верховної Ради України (серед тих, хто піде на вибори та визначився з вибором) за Володимира Карплюка готові проголосувати 43,9% опитаних. Кандидата від партії “Слуга народу” Олександра Горобця можуть підтримати 21,1%, кандидата від партії “Європейська солідарність” Андрія Янченка – 4,7%, кандидата від партії “Удар” Мирославу Смірнову – 4%, кандидата від партії ВО “Батьківщина” Андрія Нагребельного – 3,2%, кандидата від партії “Голос” Михайлину Скорик-Шкарівську – 3%, самовисуванців Олександра Тигова та Михайла Гаврилюка – по 2,2% респондентів.

Як повідомляється, лідером антирейтингу кандидатів є діючий народний депутат України Михайло Гаврилюк – за нього за жодних обставин не проголосують 17,1% опитаних.

Варто зазначити, що 53% респондентів повністю впевнені у своєму рішенні і не змінять його, 35,8% – достатньо впевнені.

37% виборців вважають, що саме зараз Україна переживає найважчі часи, 28,2% переконані, що найважчі часи для України ще попереду.

Довірчий інтервал, статистична похибка дослідження становить +- 2%.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.