В Ірпінського університету буде парк!

Парки та вся система озеленених територій міста виконують різноманітні функції, з яких найбільш важливими є: оздоровлення міського повітряного басейну, поліпшення мікроклімату житлових районів і міста в цілому, формування садово-паркових і архітектурно-ландшафтних ансамблів, створення сприятливого середовища для відпочинку населення міста.
На жаль, нині в парках культури та відпочинку відпочинок переважає над культурою. Тривалий час клаптик дубового гаю, який знаходиться біля корпусу Університету ДФС України, перебував у жалюгідному стані. Звичним ділом там були сміття, заліплені оголошеннями як стовпи, так і дерева, засипана недопалками територія та завалені пляшками зелені зони. Роботи з благоустрою та підтримання середовища проводилися не часто, тротуарів, облаштованих доріжок та інших елементів пішохідної зони немає.
“Ми приступили до розробки проекту парку “Університетський”. Над цим питанням працюють нині фахівці-земельники та архітектори. Впевнений, що нове місце відпочинку збагатить звичне життя студентської молоді та стане для них хорошим подарунком, адже поруч знаходиться гуртожиток. Хіба не приємно буде студентам вийти в парк з книжкою? ” – розповідає у своєму блозі на “Обозревателе” в.о. ректора Університету ДФС України Павло Пашко.

487432
Керівник університету планує 9 квітня усім колективом вишу вийти на суботник, що стане своєрідним першим кроком до благоустрою території, які належить університету, і зблизить студентів з викладачами за спільним ділом.
Для когось години, проведені в парку, це час оздоровлення, для інших – хвилини обіднього відпочинку. “Хтось намагається відволіктися від роботи і навчання, що, по суті, є розвагою, а інші шукають усамітнення в спокійній атмосфері для теплого спілкування. Тож, вже найближчим часом студенти Університету ДФС України отримають красивий, душевний і сучасний парк “Університетський”. Парк для зустрічей, побачень і прогулянок” – підсумовує П. Пашко.

Як ми повідомляли раніше, в планах мерії в цьому році побудувати парк «Університетський» біля Податкового університету.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.