Водії маршруток нападають на пасажирів

Останнім часом досить нерідким явищем є сварки водіїв на дорогах України. Іноді це просто погрози чи лайки, але буває, що справа доходить до бійок. На жаль, подібний випадок стався і в нашому регіоні.

imDWRJtQwIo

В таку ситуацію потрапила мешканка Ірпеня. За її словами, знайомі запропонували підвезти на машині, коли вона збиралась їхати в Київ. Водій машини був не місцевий, тому жителька запропонувала забрати її з автобусної зупинки на БКЗ біля нового стадіону. Та тільки вона сіла в машину, до зупинки під’їхав автобус № 420, з якого вискочив водій з арматурою в руці і побіг до них, при цьому виражаючись нецензурною лайкою. Мешканка сказала, що в машині була дитина, семирічна дівчинка, вона як раз сиділа з того боку, де водій розмахував арматурою, обіцяючи розправиться з водієм нашої машини. Дівча не на жарт перелякалося, але навіть це не зупинило водія маршрутки. 

“Мы пытались объяснить ему, что мы не случайные попутчики, что это наш знакомый, все было бесполезно. Тогда мы попытались просто уехать. Водитель автобуса, видя, что мы уезжаем, прыгнул за руль и на полной скорости направил на нас маршрутку. Нам чудом удалось увернуться”, – розповіла мешканка Ірпеня.

Якщо Ви стали свідком подібної ситуації, варто звернутись до відділу поліції або викликати муніципальну варту (цілодобова гаряча лінія – 60-400).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.