![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/7051228724557964846642181725520243792543744n_5dbaa5a5e0fb3.jpg)
Сьогодні на 73 сесії Ірпінської міскради депутати обрали секретарем міськради Андрія Літвинова. У підтримку його кандидатури проголосували 25 депутатів.
Як повідомляється, обрання відбувалося в умовах чіткого дотримання регламенту та онлайн-трансляції шляхом таємного голосування.
Андрій Літвінов подякував депутатам за виявлену довіру та пообіцяв працювати на благо міста та його мешканців.
Нагадаємо, на сьогоднішній сесії також призначили нового заступника міського голови з гуманітарних питань. Ним стала радник Ірпінського міського голови з питань освіти Устич Юлія Петрівна.