В Ірпені обрали нового заступника з гуманітарних питань

Фото: 04597 сайт міста Ірпеня

Сьогодні на сесії Ірпінської міської ради призначили нового заступника міського голови з гуманітарних питань. Ним стала радник Ірпінського міського голови з питань освіти Устич Юлія Петрівна. Про це повідомляє Сайт міста Ірпеня.

Устич Юлія Петрівна закінчила Академію праці та соціальних відносин федерації профспілок України за спеціальністю соціальне управління, соціальна робота. Виховує двох дітей.

Працювала вихователем у дитсадку, практичним психологом у школі, методистом Київського обласного інституту післядипломної освіти  педагогічних кадрів.

Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування – була заступником голови Білоцерківської районної держадміністрації з соціально-гуманітарних питань. За час роботи на посаді багато уваги приділяла медицині (майже в кожному селі було відкрито амбулаторії, налагоджена співпраця із фондами щодо постійного поповнення медичних ліків) і соціальній роботі району, освіті та національно-патріотичному вихованню молоді. Так, за ініціативи Юлії Устич було відновлено роботу дитячого табору “Дружба”, залучено німецьких  спонсорів  для реконструкції корпусів. Будучи на посаді заступника Юлія Устич розробила програму для дітей Білоцерківщини з національно-патріотичного виховання. 

З лютого 2017 року – радник Ірпінського міського голови з питань освіти.

За період  роботи було налагоджено співпрацю з громадськими організаціями, залучені інвестиції для відкриття центру безпеки та розвитку громади, встановленню велопарковок на території шкіл, придбання сміттєвих баків для кожної ірпінської школи, проведенню тренінгів для вчителів. Координувала створення та відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.