В Ірпінь завітала делегація з Польщі: ми не віримо, що це Україна

21 Жовтня 2016

Сьогодні Ірпінь відвідала делегація з Польщі. Гості завітали у рамках міжнародної співпраці навчальних закладів. Головною метою приїзду стало підписання угоди про партнерство між Ірпінським економічним коледжом та Комплексом професійних шкіл №1 ім.генерала Ф.Клєберга в місті Дембліні.

IMG_7800

У складі делегації в Ірпінь прибули Йоланта Кєбзак – директор комплексу професійних шкіл №1, голова районної ради повіту Рикі Ганна Черська-Генсєвська, Гржегош Капуста – заступник голови обласної Ради Люблінського воєводства, Даріуш Битнєвскі – заступник голови районної Ради повіту Рикі, Антоній Цалка – депутат районної ради, а також директор Інформаційно-консульського центру освіти та працевлаштування в Республіці Польща Людмила Буховцева.

Під час візиту польська делегація здійснила невелику екскурсію Ірпенем: відвідали дитячу поліклініку, парк ім. В. Правика, міський стадіон “Чемпіон”, центральну площу міста. Завітали також і в Ірпінську міську раду.

14786849_10210492558781055_227599459_o (1)

Гості поспілкувалися з заступниками міського голови Ірпеня Дмитром Христюком, Лідією Михальченко, керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету ІМР. Дмитро Христюк розповів, що сьогодні Ірпінь готовий і відкритий до міжнародного партнерства, до співпраці, адже є ще чимало запланованих проектів розвитку, які хотілося б утілити тут у життя. Також було наголошено, що багато цікавих ідей, рішень, які сьогодні реалізовані в Ірпені, є запозиченими саме у Польщі

“Я не вірю, що це Україна! Скажу відверто, що деякі міста Польщі можуть переймати досвід у вас, а не навпаки. Видно, що у місті є господар, який вправно всім управляє”, – поділився своїми враженнями про місто заступник голови обласної Ради Люблінського воєводства Гржегош Капуста.

14803043_10210492551500873_911070769_o

За словами представників польської делегації, понад 5000 українських дітей навчаються сьогодні саме на території Люблінського воєводства, що є одним з освітніх центрів Польщі. Серед них – і молодь з Ірпеня. На даний час стартує другий етап реалізації освітньої програми Польща-Білорусь-Україна, у рамках якої Євросоюз має виділити понад 170 млн. євро на розвиток партнерства між освітніми закладами наших країн.

Прощаючись, гості із Польщі запросили представників Ірпінської міської ради відвідати Люблінське воєводство. Кажуть, що у них теж є багато цікавого, що б можна було запозичити і реалізувати в Ірпені.

Bookmark the permalink.

Comments are closed