В Ірпені завершують збирати книги для американської бібліотеки

В Ірпені закінчують збір книг українських авторів для публічної бібліотеки міста Мілуокі (США). Про це повідомиоа начальник відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

“Закінчуємо збір книжок для пубічної бібліотеки міста Мілуокі (США). Сьогодні нашу колекцію поповнили чудові книги видавництва “Перун”. Дякую за підтриму культурного обміну між Мілуокі та Ірпенем”, – написала у соцмережі Антонюк.

Нагадаємо, що  під час офіційного візиту в Мілуокі, який відбувся на початку червня, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк домовився з керівництвом книгозбірні про створення окремого розділу української літератури в публічній бібліотеці цього міста. Багато авторів Приірпіння уже презентували свої видання, зокрема Олександр Есаулов, Наталя Околітенко, Леонід Закордонець, Володимир Коскін, Юлія Бережко-Камінська, Василь Чернявський та інші.

Авторам пропонують долучитися до формування посилки, надавши по одному авторському екземпляру власних книг, які потрібно принести або надіслати поштою в редакцію газети “Ірпінський вісник” за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а. Тел.: (050) 77-111-97. У будні дні з 9:00 до 18:00. Термін збору – до 1 серпня 2017 року.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.