Хто і навіщо отруює людей у Коцюбинському?

Днями вийшло розгромне розслідування журналістів телевізійної програми “Схеми”, яке викликало величезний резонанс у громадськості.

Справа в тому, що кореспонденти підняли болючу тему для всього Коцюбинського – екологічний стан у селищі, а саме – вивезення токсичних відходів, яким займається ТОВ “СП Еконіка”. Це товариство орендувало приміщення на території заводу “Теплозвукоізоляція”, де працівники перероблювали та утилізували небезпечні відходи (хімікати і тара від них, ртутні лампи, медикаменти, токсичні види пластику, відпрацьовані оливи і залишки нафтопродуктів, акумулятори та навіть електроніка).

10 липня член виконавчого комітету Богдан Слюсаренко та депутат Коцюбинської селищної ради Людмила Узерчук відвідали місце, де функціонувало ТОВ “СП Еконіка” й зафіксували побачене на відео:

Окрім цього, вони поспілкувались з начальником служби безпеки “Теплозвукоізоляції” Анатолієм й дізнались чимало цікавих фактів.

Як виявилось, договір оренди між “Теплозвукоізоляцією” і ТОВ “СП Еконіка” було розірвано 19 червня, проте останні не поспішають вивозити результати своєї діяльності з Коцюбинського. Відповідно, невідомо – яка небезпека очікує мешканців, і як це впливатиме на здоров’я коцюбинців.

“Договір про оренду між “Теплозвукоізоляцією” і ТОВ “СП Еконіка” був укладений 3 серпня 2015 серпня. Нагадаю, що Ольга Матюшина очолила селище в жовтні того ж року. Чому жителі тільки зараз дізнаються про діяльність цього ТОВ мені не зрозуміло. Ця фірма пов’язана з депутатом від БПП Олегом Недавою. Нагадую, що наш селищний голова представляє інтереси саме цієї партії і цілком реально, що вона свідомо покривала інтереси свого вищого керівництва”, – коментує Богдан Слюсаренко.

Цього ж дня на місце подій приїхала й сама очільниця Коцюбинського Ольга Матюшина разом з групою екологів, які досліджували ситуацію. Відповідно до складеного ними акту, порушень не було виявлено, проте цей документ викликає сумніви й багато запитань.

Зрозуміло, що ситуація потребує детального вивчення та фахової оцінки, тому депутати Коцюбинської селищної ради звернулись до селищного голови з ініціативою створення тимчасової робочої групи, яка б дослідила екологічний стан в селищі.

“Також ми просимо після проведеної перевірки притягнути до відповідальності винних у разі виявлених порушень. Чекаємо на відповідь Ольги Матюшиної. Нам потрібно терміново діяти, адже наразі фактично труять все Коцюбинське”, – повідомила депутат Коцюбинської селищної ради (“Нові Обличчя”) Катерина Ющенко-Корбут.

Цей хід цілком логічний, адже зараз потрібно долучати всіх небайдужих мешканців, фахівців та екологів, які б могли надати професійні висновки.

Про подальший перебіг подій у Коцюбинському читайте на “Правді Ірпеня”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.