В Ірпені розпочав роботу оздоровчий табір “Чемпіон”

Цього тижня в Ірпені почав діяти оздоровчий табір “Чемпіон”. Про це повідомив ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

“Навіть на канікулах наші юні спортсмени не припиняють тренувань. Цього тижня на базі дитячо-юнацької спортивної школи почав діяти оздоровчий табір “Чемпіон”, – зазначив Карплюк.

За словами мера, щодня тут займаються 40 дітей із різних шкіл Ірпеня. Загалом сформовано дві групи: боксери та регбісти. Окрім тренувань за цими напрямками діти грають у шахи і шахмати, займаються активними іграми на реконструйованих спортивних майданчиках ДЮСШ. Уже незабаром такі ж сучасні спорткомплекси з’являться й на територіях інших шкіл міста.

“Ми хочемо, щоб кожна дитина відвідувала уроки фізкультури не задля оцінок, а щоб із задоволенням поганяти м’яча чи пограти у волейбол. Впевнений, що завдяки цьому наступного року Ірпінь отримає ще більше переможців у різноманітних спортивних змаганнях”, – заявив мер.

Як ми повідомляли, загаломв Ірпені заплановано оздоровити 450 дітей. Діти оздоровлюватимуться на базі навчальних закладів №1, 2, 3, 12, 13, 17, 18 та Ірпінської ДЮСШ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.