Ірпінська спілка АТО стала переможцем конкурсу Дорожніх карт розвитку бізнесу

Нещодавно громадська організація “Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів антитерористичної операції” стала переможцем конкурсу Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП). Про це повідомляють на офіційному сайті Ірпінської міської ради. 

Наразі при підтримці Ірпінської агенції розвитку та сприянні Ірпінської міської ради готуються заходи, завдяки яким буде створена Дорожня карта розвитку МСП для учасників АТО “Акселератор бізнесу 4.5.0.”.

Проект триватиме з середини травня до жовтня 2017. Результатом проекту стане не тільки розробка Дорожньої карти розвитку МСП для учасників АТО, а й створення умов для кращого інформування учасників АТО про діяльність та плани міської влади щодо розвитку підприємництва в регіоні, підвищення конкурентоспроможності на ринку Учасників АТО шляхом активного діалогу між владою громадою і створення сприятливих умов для відкриття і розвитку ними власної справи.

Основним партнером проекту є громадська організація «Агентство соціальних проектів» та студентська команда «Енактус КНЕУ», члени якої допомагають у створенні інформаційної платформи та відео-лекцій за участі провідних фахівців у сфері розвитку підприємництва.

Крім цього, партнером проекту є громадська організація «Координаційна рада Ірпінського регіону», яка надає волонтерську допомогу військовослужбовцям, які беруть чи брали участь в антитерористичній операції на Сході України та членам їх сімей. Забезпечує залучення Учасників проекту до активнішої співпраці в рамках програми розвитку МСП в регіоні.

Також партнером проекту є Ірпінська міська рада, яка представлена громадської спілкою “Ірпінська Агенція Розвитку”, члени якої посприяють організації і проведенню заходів в рамках проекту та забезпечать впровадження змін та доповнень до Програми розвитку МСБ на 2017-2018 роки.

У середу, 31 травня, в приміщенні Ірпінської центральної міської бібліотеки пройде перший захід проекту – фокус-група з учасниками та воїнами АТО. Рекомендації учасників фокус-групи будуть враховані і залучені до заходів Дорожньої карти.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.