В Ірпені пройшла молодіжна спартакіада

В Ірпінському ліцеї №1 провели спартакіаду допризовної молоді серед 9 закладів освіти Ірпеня та Михайлівки-Рубежівки. Переможцем змагань стала команда Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

Друге місце на змаганнях посіли учні ліцею «Лінгвіст», а третє — учні ліцею Михайлівки-Рубежівки.

Команди змагалися у шести категоріях: біг на 800 метрів, біг на 100 метрів, підтягування, метання, стрибки у довжину та збирання і розбирання автомата.

«Спартакіада відбулась з метою патріотичного виховання, пропаганди здорового способу життя, розвитку та популяризації фізичної культури та спорту серед допризовної молоді. Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо подальших успіхів, перемог та мирного неба!», — розповіли в Ірпінській міськраді.

Нагадаємо, дві команди дівчат Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи посіли призові місця на чемпіонаті Київщини з волейболу серед юнаків та дівчат.