В Ірпені буде Єврокільце і не тільки

В Ірпені на перетині вулиці Центральної і Підгірної в районі овочевого оптового ринку з’явиться Єврокільце. Вулиця підгірна, яка є об’їздною, попід мостом буде повністю реконструйована – це на порядок дешевше робити, ніж прокол під коліями, щоб не стояти в заторах на переїзді. Про це та інше розповів перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк 26 березня на засіданні Громадської ради.

Христюк

Так, протягом 2016-го буде виділено земельні ділянки героям АТО з Ірпеня. А також заплановано вручити ключі від квартир родинам 50 бійців (25 — у червні, 25 — наприкінці року). До того ж, на помешкання не витрачено жодних коштів з Державного бюджету — фінанси надійдуть з бюджету Ірпеня та міських бізнесовців.

Крім того, у місті з’являться автостоянки європейського зразка, а також оновиться автовокзал, який стане комфортним для жителів та гостей Ірпеня. Джерело фінансування — визначається.

Звісно ж, не залишається поза увагою керівництва міста і відновлення інфраструктури Ірпеня. Нині спільно з Комунальними підприємствами «УЖКГ «Ірпінь» та «Ірпіньжитлоінвестбуд» активно ведуться ремонтні роботи по вулиці Підгірна та у районі Єврокільця.

Разом з тим, виконуються роботи з водовідведення на вулицях міста, де утворюються калюжі під час дощів, а також проводиться оновлення інженерних споруд, які позбавлять Ірпінь підтоплень. 

Також втілюється у життя програма зі встановлення відеокамер по місту. То ж до кінця поточного року заплановано встановлення ще 64 відеокамер, відеозаписи з яких використовують Ірпінський відділ поліції та Муніципальна варта.

Читайте також про “Мерія представила проекти нових парків і центру”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.