В Ірпені бізнес стає жертвою місцевих “активістів”, – ЗМІ

В Ірпені від деструктивної діяльності деяких громадських активістів страждає підприємницька діяльність. Про це йдеться у повідомленні інтернет-видання “Mistoinform”.

Підприємці, які вклали чималі кошти в розвиток своєї справи та створюють робочі місця в Ірпені, стають заручниками заяв кількох громадських активістів, які прямо закликають не ходити в їх закладу.

Так, місцева “активістка” Михайлина Скорик в одній з Facebook спільнот Ірпеня закликала не відвідувати деякі заклади громадського харчування.

Як повідомляється, причиною для цього послужила рекламна публікація цих закладів в газеті “Знаю”, яка пов’язана з інтернет-порталом 04597.

Аналогічна ситуація не так давно виникла і щодо місцевих медіа, коли редактор Порталу Ірпеня Костянтин Хафизов зробив чергову спробу відкрито закликати користувачів Facebook не читати ряд місцевих ЗМІ.

“Місцевому міському активу варто зрозуміти, що, догоджаючи своїм громадським чи політичним амбіціям, не можна жертвувати чиїмось бізнесом або чиєїсь свободою вибору. На щастя, часи коли можна було “забороняти” залишилися в минулому”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, живе Михайлина Скорик в Ірпені, де вона мріє прийти стати чи то мером, чи то депутатом міськради. Враховуючи, що власних досягнень перед громадою в Михайлини немає, вона намагається звернути на себе увагу через чорний піар проти команди партії “Нові Обличчя” та лідера партії Володимира Карплюка.

Як основний майданчик для очорнення іміджу міста Ірпінь медійниця використовує групу свою групу у Facebook «Ірпінь Daily». Також Скорик публікує негативні статті про Ірпінь в інтернет-виданні “Сайт громади Приірпіння». До громади Приірпіння цей сайт жодного відношення немає, натомість контролюється скандальновідомою екс-журналісткою та подругою Михайлини Скорик – Іриною Федорів. Тут “два чоботи пара”. Саме Ірина Федорів стала лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року” та увійшла до ТОП-5 журналістів, які зганьбили честь своєї професії.

У липні 2019 року Михайлина Скорик балотувалася до парламенту по 95 округу, але безуспішно. Вона набрала втричі менше голосів, аніж її опонент Володимир Карплюк, хоча й намагалася використати бренд новоствореної партії «Голос» Святослава Вакарчука, а також, як згодом стало відомо, була одним із організаторів “ботоферми”, яка під час виборів працювала в інтересах “Голосу” та активно використовувалася для дискредитації опонентів Скорик.

Як неодноразово повідомляли ЗМІ, причиною агресії чорнопіарниці, спрямованої проти колишнього мера Ірпеня, стала його відмова виділити їй другу земельну ділянку. Скорик отримала від мерії землю як вдова АТОвця Сергія Шкарівського, але коли дві дочки загиблого від першого шлюбу теж одержали земельну ділянку й квартиру, екс-журналістка розпочала інформаційну війну і проти них, і проти міської влади. Відібрати майно в дітей Сергія Шкарівського вона намагалася тоді, коли вже була одружена з іншим чоловіком і народила від нього дитину. Скорик досі продовжує маніпулювати посвідченням члена сім’ї загиблого у потрібних для неї ситуаціях.

Серйозний скандал викликав відкритий лист Наталії Левошко – рідної сестри Сергія Шкарівського. У цьому листі Наталія Левошко фактично пише про зраду Михайлиною свого чоловіка Сергія Шкарівського та його світлої пам’яті: “Вона багато пише у ЗМІ і у різні інстанції, яка вона ображена дружина і нещасна вдова, але не розповідає про іншу сторону свого життя. А саме: через два місяці після загибелі Сергія Михайлина завагітніла від іншого чоловіка. Як потім вияснилось, батько дитини – Іщенко Артем. Чоловік, який із своєю жінкою і сином проживав у родині мого брата, як переселенець з Донбасу, прихисток їм надав сам Сергій. Після народження свого сина Михайлина Михайлівна продала земельну ділянку за адресою Федорова 18, яку мерія міста допомогла їй оформити як вдові загиблого і купила собі житло за адресою вул. Комінтерна 68-є, де і проживає родиною із Іщенко Артемом (який залишив свою попередню родину), виховуючи свого спільного сина”.

За даними сайту “Буча є Буча”, діяльність Михайлини Скорик з чорного піару фінансується скандальновідомим забудовником Лісової Бучі Олексієм Зіневичем. Зіневич є бізнес-партнером екс-регіонала, мера Бучі Анатолія Федорука та фігурантом десятків кримінальних проваджень щодо дерибану бучанської землі. Михайлина Скорик за гроші Зіневича відбілює його репутацію, адже США позбавили Зіневича візи через тиск на свободу слова, а Апеляційний суд заарештував землю під власним будинком Зіневича в Бучі.

Також варто нагадати, що Михайлину Скорик упімайли на крадіжці фото. Раніше Скорик була спіймана на брехні. Справа стосувалася розподілу державної субвенції на освіту. Активістка написала, що на освіту Ірпеня державою виділяється чимала сума і ці кошти залишаються невикористаними. Слова “активістки” спростував директор ірпінської ЗОШ № 13 Володимир Захлюпаний.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram! 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.