Unilever інвестувала 8,3 мільйона в чайну фабрику в Гостомелі

Один з провідних світових постачальників продуктів харчування і побутової хімії — компанія Unilever інвестувала 8 300 000 євро у чайну фабрику в Гостомелі, яку має намір запустити у другій половині 2016 року.

Про це йдеться у повідомленні компанії «Юнілівер Україна» (Київ), пишуть «Українські новини».

«Unilever дасть старт власної чайної фабрики в Гостомелі. Роботу над проектом Unilever веде з середини 2015 року, і на даний момент обсяг вкладень у чайну фабрику вже становить 8,3 млн євро», — сказано в повідомленні.

Наголошується, що це найбільший інвестпроект компанії з моменту виходу на український ринок.

Запуск нового виробництва запланований на друге півріччя 2016 року.

«Для Unilever Україна — один із пріоритетних ринків збуту в Східній Європі, і в розвиток бізнесу тут ми готові інвестувати», — зазначає керівник представництва Unilever в Україні Василь Бовділов.

Також повідомляється, що при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створена спеціальна міжвідомча робоча група, що дозволяє британсько-голландському інвестору розраховувати на реалізацію проекту без зривів і зволікання.

Як повідомлялося раніше, компанія «Юнілівер Україна» (Київ) вирішила почати виробництво майонезів, кетчупів і соусів під торговою маркою Calve на потужностях компанії «Чумак» (Каховка, Херсонська область).

У січні 2015 року Unilever розпочав випускати на території України шампуні й бальзами-ополіскувачі для волосся під власним брендом «Чиста лінія» за контрактом з ТОВ «Інтерфіл».

Unilever є одним з провідних світових постачальників продуктів харчування, засобів для догляду за будинком та засобів особистої гігієни.

Портфель продукції Unilever в Україні включає в себе бренди Calve, Knorr, «Бесіда», Brooke Bond і Lipton, «Чорний перл», «Чиста лінія», «Оксамитові ручки», «Сто рецептів краси», Clear, Dove, Timotei, Axe , Rexona, Cif, Domestos та Glorix тощо.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.