Довідка з військкомату для виїзду ірпінців призовного віку за кордон не потрібна

Міністерство оборони України заявляє, що обмеження на пересування українців призовного віку за кордон в особливий період не передбачені. «Згідно з чинним законодавством України, будь-яких обмежень щодо пересування громадян України призовного віку в особливий період не передбачено. В січні 2015 року розглядався законопроект, який містить таку норму. Проте вона не була прийнята», — повідомляється на сайті Міноборони.

У Міноборони оприлюднили таке пояснення через поширенння раніше в ЗМІ неправдивої інформації, покликаної «розхитати ситуацію в країні».

За даними Держприкордонслужби України, документами, які дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, є закордонний паспорт, проїзний документ дитини, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка. Під час перевірки документів при виїзді з України з’ясовується наявність або відсутність підстав для тимчасового обмеження громадянина у праві виїзду за кордон.

QpOW2Q2

У Генштабі ЗСУ раніше заявили, що в березні визначаться з кількістю мобілізованих під час сьомої хвилі, і припустили, що нова хвиля буде за охопленням меншою, ніж попередні.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.