Ірпінський відділ поліції інформує про ДТП, яке сталося 3 лютого близько 20.00.
Нетверезий мешканець Ірпеня, керуючи автомобілем Hyundai Getz, не впорався з керуванням і врізався в дерево біля міської ради. Співробітники поліції прибули протягом 10 хвилин і затримали порушника. Складено адміністративні протоколи.
Відділ поліції в чергове нагадує: водіння в нетверезому вигляді небезпечно для життя!