УДФСУ та Ірпінська міська рада підписали договір про співпрацю

Університет державної фіскальної служби України та Ірпінська міська рада відновлюють активну співпрацю. Свої наміри закріпили відповідним Меморандумом. Підписали його Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та виконуючий обов’язки ректора університету Антон Монаєнко.

«Ми ініціювали сьогодні підписання Меморандуму про співпрацю з Ірпінською міською радою. Хочемо відродити ті традиції, які існували раніше в університеті щодо співпраці з територіальною громадою міста Ірпеня. Наш колектив університету однозначно налаштований на позитив», – зазначив в. о. ректора Університету державної фіскальної служби Антон Монаєнко.

«Одним із пріоритетів ми повинні перед собою поставити і ставимо – це спорткомплекс та гуртожиток. Перші кроки наші будуть – це зробити експертизу, що треба там зробити, що треба доробити. І почати співфінансування – пояснити депутатському корпусу, проголосувати і почати ремонтні роботи», – розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Також у рамках співпраці вже заплановано облаштування студентського скверу на перетині Університетської та Садової, а також залучення фахівців та студентів УДФС для безкоштовних юридичних консультацій в ірпінському ЦНАПі.

Детальніше – у сюжеті:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.