![148195381_1839742459534290_6599996666191885663_o](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/02/148195381_1839742459534290_6599996666191885663_o.jpg)
Уже з цього тижня мер Ірпеня Олександр Маркушин починає проводити особисті прийоми громадян у селах Ірпінської ОТГ. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
У селі Козинці прийом буде проходити у кожну другу середу місяця, у селі Михайлівка-Рубежівка – у кожну четверту середу місяця з 10:00 до 12:00. Особистий прийом громадян в Ірпені тепер проходитиме у кожну першу і третю середу місяця з 9:00 до 12:00.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!