![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/82227403_1495904340584772_4108637501436985344_o.jpg)
Учителька початкових класів Ірпінської СЗОШ №12 Бондарчук Євгенія Василівна зайняла почесне ІІ місце у фіналі обласного етапу конкурсу педагогічної майстерності “Учитель року 2020” в номінації “Початкова освіта”.
Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
Захід відбувся учора на базі обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у місті Біла Церква.
- Читайте також: У всіх освітніх закладах Ірпеня встановили “тривожні кнопки”
“Євгенія Василівна гідно пройшла усі випробування, показала свій професіоналізм, творчість, креативність і ще раз довела, що в Ірпені працюють чудові педагоги!”, – зазначив Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/82279098_1495904400584766_1707995325525917696_o.jpg)
Нагадаємо, днями директор Ірпінського НВО “ІЛІТ-МАН” Леся Харітоненко перемогла в обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності “Учитель року – 2020” у номінації “Зарубіжна література”. Леся Харітоненко стала кращою у своїй справі на Київщині і тепер представлятиме нашу область на ІV всеукраїнському етапі конкурсу.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!