У зоні АТО заборонили мобільні телефони!

Вчора парламент заборонив військовим використовувати в зоні АТО мобільні телефони. Тепер використання мобільного можливо винятково за дозволом командирів частин.

Як зазначається в пояснювальній записці до закону, його метою є посилення контролю за витоком інформації, зокрема з районів проведення АТО, протидія технічним розвідкам, забезпечення належного рівня захищеності інформації, яка циркулює в мережах систем зв’язку силових структур правоохоронних органів, шляхом впорядкування використання мобільних телефонів та інших засобів мобільного зав’язку й передачі інформації у мирний час, у районах проведення антитерористичної операції, а також в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії.

Ухвалений закон доповнює статтю 143 про Статут внутрішньої служби ЗСУ нормою, згідно з якою порядок зберігання і користування особистими фотоапаратами, магнітофонами, радіоприймачами, мобільними телефонами, іншими засобами мобільного зв’язку та передачі інформації, комп’ютерною та іншою побутовою радіоелектронною технікою для військовослужбовців, які виконують обов’язки військової служби, встановлюється командиром військової частини.

У зоні АТО заборонили мобільні телефони!

У зоні АТО заборонили мобільні телефони!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.