У Коцюбинському продовжують оновлювати тепломережу

У Коцюбинському триває реконструкція тепломережі від котельні по вул. Доківська до будинку по вул. Пономарьова 6/1. Про це повідомив виконуючий обов’язки селищного голови Сергій Даніш.

“Продовжуємо працювати над розвитком та оновленням нашого Коцюбинського. Зараз триває капітальна реконструкція тепломережі від котельні по вул. Доківська до будинку по вул. Пономарьова 6/1”, – розповів Сергій Даніш.

За його словами, саме ця ділянка теплотраси була однією з найпроблемніших. “Минулого року тут щотижня ставалися пориви та відбувалися значні тепловтрати. Тому було вирішено повністю її оновити. Старі і дуже зношені труби міняємо на сучасні попередньо ізольовані”, – додав Сергій Даніш.

Уже виконано близько 20% робіт. Планують до вересня реконструкцію завершити. Але на цьому роботу не закінчують – хочуть оновити усі тепломережі Коцюбинського.

“Також хочу зауважити, що інша гілка тепломережі, яка проходить під дорогою по вул. Пономарьова – законсервована, а всі будинки цього району перепідключаються до нової теплотраси. Плануємо поступово оновити усі тепломережі селища!”, – підсумував Даніш.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.