У Коцюбинському замінюють теплотрасу

У Коцюбинському вирішили повністю оновити теплотрасу замість того, щоб систематично  латати дірки старих трухлявих труб. Роботи по заміні теплопроводу розподілили на два роки. На реконструкцію зовнішніх тепломереж планують виділити близько 10 мільйонів гривень. Про це повідомило інформагентство ITV.

Розпочали заміну від котельні по вулиці Доківській до будинку 6/1 по вулиці Пономарьова.

“Ми вирішили розпочати з цього кутка, бо це найпроблемніше  місце. Ця зима показала, що  у нас не було жодного тижня, щоб тут не відбувався якийсь порив теплотраси і для того, щоб зараз уникнути цього, ми прийшли до заміни теплотраси від котельні”,- розповів виконуючий обов’язки Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.

Зараз активно ведуться роботи з демонтажу старих труб, за багато років вони поржавіли.

Замість старого  непотрібу прокладуть нові, сучасні, попередно ізольовані труби. На них діє гарантія 50 років. Вони збережуть не лише теплоелектроенергію, але й  витрати газу.

Загалом такої реконструкції потребує все Коцюбинське.

За словами Сергія Даніша, планують виділити близько  10 млн. гривень на повну реконструкцію зовнішніх тепломереж по Коцюбинському. За цих 2 роки в планах заміна всіх тепломереж, які йдуть від котельні на Доківській, а потім перейдемо на заміну теплотрас по вулиці Меблевій.

Підготовка до опалювального сезону не обмежилась лише оновленням  теплотрас, інспектують і інші ділянки господарства.

“Зараз готуємо покрівлі будинків, перевіряються всі проблемні місця, які були відмічені за минулий опалювальний сезон”, – зазначив Сергій Даніш.

Детальніше в сюжеті:

Читайте також: у Коцюбинському відбулися змагання з риболовлі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.