У Коцюбинському працюватиме кінотеатр під відкритим небом

У неділю, 15 вересня, розпочне свою роботу кінотеатр під відкритим небом і пройде перегляд сімейної комедії “Родина за хвилину” . Про це повідомила голова Молодіжної ради при КОДА Олена Рожанська.

О котрій? Початок о 21:00.

Де? У парку біля Будинку культури.

Організатори зазначили, що облаштують яскраві пуфи для комфортного перегляду.

Довідка про фільм. Як не старалися головні герої, їм не вдалося завести дітей. Шлюб тріщить по швах. Врятувати сімейне судно, яке тоне на очах, можна лише одним способом – взяти чужу дитину в сім’ю, щоб вважати себе повноцінною родиною, щасливою і успішною. 

Держава не залишить молодих батьків. За усиновлення покладена хороша соціальна виплата. Причому, не один раз, а щомісяця, але коли герої дізналися суму виплат, вирішують що можуть собі дозволити взяти на виховання одразу трьох дітей. А що? Гуляти, так гуляти, створювати сім’ю так відразу багатодітну. Ось так в їх осередок суспільства потрапили відразу три дитини, кожен зі своїм характером і повністю позбавлені найменшого виховання. 

Герої і подумати не могли, що їм буде так тяжко займатися вихованням цих малюків. Як вони не старалися, а дітлахи, ні в яку не хотіли їм підкорятися. Витрати дитячого будинку дали про себе знати. Тепер молодим батькам потрібно все зважити і зрозуміти, як бути далі? Вони у відповіді за тих, кого всиновили. Це ж не вихованці, щоб повернути їх назад в притулок, це діти.

Тож приходьте і насолоджуйтесь переглядом!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.