![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/69201305_598832297314480_1275085509969838080_n.jpg)
У Коцюбинському облаштовують тротуар на початку вулиці Пономарьова – від зупинки громадського транспорту до будинку по вул. Пономарьова, 18а. Про це розповів в.о. селищного голови Сергій Даніш.
Раніше, на численні звернення місцевих мешканців, заасфальтували пішохідну доріжку від будинку №34 до зупинки, якою зараз щодня користуються сотні жителів цього мікрорайону.
“Впевнені, що і новий тротуар зробить пересування коцюбинчан селищем більш зручним і безпечним”, – прокоментував Сергій Даніш.
До слова, нещодавно на звернення багатьох мешканців Коцюбинського та з ініціативи депутатів Коцюбинської селищної ради Віктора Анісімова і Віталія Головні облаштували пішохідну доріжку від будинку по вул. Пономарьова, 34 до зупинки громадського транспорту на вулиці Пономарьова.