![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/70634111_585209998676710_7338252350236131328_n.jpg)
На звернення багатьох мешканців Коцюбинського та з ініціативи депутатів Коцюбинської селищної ради Віктора Анісімова і Віталія Головні облаштовали пішохідну доріжку від будинку по вул. Пономарьова, 34 до зупинки громадського транспорту на вулиці Пономарьова. Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/70761408_585209985343378_3398353213231988736_n.jpg)
За його словами, цим маршрутом щодня ходять сотні жителів ЖК “Коцюбинський”, ЖК “Атлант-2”, військової частини та інших будинків мікрорайону ДОЗ, тому було прийняте рішення ще до початку сезону дощів зробити тут комфортний тротуар.
Далі у планах адміцнісстрації селища – облаштувати тротуар також і вздовж вулиці Пономарьова в цьому районі.
Нагадаємо, нещодавно Сергій Даніш розповів про необхідність видалення аварійних дерев у парку біля Будинку культури.