Федорук намагався віджати в Ірпеня приміщення, – ЗМІ

Мер Бучі Анатолій Федорук хоче віджати приміщення “Міжшкільного навчально-виробничого комбінату”, який є комунальною власністю міста Ірпеня. Про це повідомляє сайт міста Ірпеня.

“У жовтні 2018 року у Реєстрі прав власності на нерухоме майно з’явився новий документ. Відповідно до нього, приміщення “Міжшкільного навчально-виробничого комбінату”, який є комунальною власністю міста Ірпеня, перейшов у комунальну власність Бучі”, – йдеться у повідомленні.

Так як Буча у 2006 році стала містом обласного значення, низка ірпінських навчальних закладів була передана у комунальну власність Бучанської громади. Проте Міжшкільний навчально-виробничий комбінат не передавався. Це зафіксовано у рішенні від Ірпінської міської ради від 27 липня 2006 року. 

Як повідомляється, через 12 років у Бучі згадали про приміщення і сфальсифікували рішення сесії №2306-44-VII “Про набуття до комунальної власності територіальної громади міста будівель за адресою: м. Буча, вул. Яблунська, 129”. 

Проаналізувавши офіційний сайт Бучанської міської ради, виявилось, що 4 вересня 2018 року не було прийнято ніяких рішень. Також немає поряду денного сесії від 4 вересня 2018 року.

Як повідомляється, розпорядженням міського голови 6 вересня було скликано позачергове 44-те засідання Бучанської міської ради. Але і тоді депутати не приймали рішення за №2306-44-VII, яким відібрано Ірпінське приміщення. Отже, реєстрація приміщення за адресою: м. Буча, вул. Яблунська, 129 була здійснена на підставі фейкового рішення Бучанської міської ради. 

“З цим новим рішенням від 4 вересня 2018 року представник ради йде до державного реєстратора у Гостомельській селищній раді. Богдан Адамачук, який фігурує у цій справі як реєстратор, вже рік не працює в Гостомелі. Наразі, він проживає в Одесі. Керуюча справами Гостомельської селищної ради зазначає, що всі дороги ведуть до Адамчука. Подейкують, що він був на руку не чистий”, – йдеться у повідомленні.

Наразі з приводу незаконного привласнення приміщення розглядається цивільна справа у суді. Також розпочато кримінальне провадження, але його розслідування абсолютно не рухається.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.