![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/72147430_1335380753307315_6040301800181989376_n.jpg)
Учора в Ірпені у гідрологічному заказнику “Криничка” організували велику толоку. Про це розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
“Ця субота в Ірпені стала справжнім днем екології. З самого ранку у гідрологічному заказнику “Криничка” розпочалася велика толока. Організували її інспектори Муніципальної варти”, – повідомив Карплюк.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/70957891_1335380706640653_4381735634063065088_n.jpg)
До толоки долучилися представники КП “Управління благоустрою міста”, ОСН “Мужеловський” та небайдужі мешканці міста. Прибирали сміття, встановлювали охоронні знаки, висаджували дерева.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/71724113_1335380569974000_4224969280514424832_n.jpg)
Нагадаємо, вчора також відбувся флешмоб “Stars Eco Challenge, plogging” по прибиранню місцевості від сміття за ініціативи ГО “Епіцентр — дітям”. Ірпінь прийняв естафету від ТМ Coca Cola і став наступним учасником всеукраїнського челенджа у форматі “плогінг”. Це збір сміття на місцевості під час пробіжки.
В ірпінському флешмобі взяли участь більше сотні молодих людей – учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій, студенти Фіскального університету, учасники соціального руху “Територія спорту”, а також гості з Тернополя та Києва.