![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/78330274_752790338536061_2206902626459582464_n.jpg)
Танцювальний колектив з Ірпеня представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з спортивно бальних танців. Про це повідомила на своїй сторінці засновник клубу та тренер команди Катерина Салямон-Міхєєва.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/ee.jpg)
“Вже другий рік поспіль команда формейшн Клубу спортивно бального танцю “Адажіо” отримують перемогу на Чемпіонаті України з спортивно бального танцю, а разом з цим і право представляти країну на Чемпіонаті світу. Але минулого року команді не вдалося відвідати змагання. Проте цього року вони все ж таки стануть учасниками Чемпіонату світу з спортивно бальних танців 2019 , що відбудеться вже цього вікенду в місті Бремен, що в Німеччині”, – розповіла тренер команди.