“Свобода” не голосувала за фінансування робіт по Біличанському лісу

У понеділок, 4 червня, відбулася 16-та пленарна сесія Ірпінської міськради, на якій розглядалося багато важливих питань. Зокрема, не лишилася поза увагою проблемна ситуація з Біличанським лісом, поблизу селища Коцюбинське. Депутат міськради Максим Плешко представив проект рішення щодо виділення коштів на проектні роботи по організації території Регіонального ландшафтного парку “Біличанський ліс” в межах Національного парку “Голосіївський”. Така позиція зумовлена тим, що Кабінетом Міністрів України не виконано п. 2 Указу Президента України “Про зміну меж національного природного парку “Голосіївський”. А саме: протягом 2015-2016 років не зроблено проект землеустрою з організації та встановлення меж території, що включається до складу національного природного парку. Саме тому було запропоновано розробити проект організації території вказаного парку. Про таку ініціативу Максим Плешко заявив на виїзному засіданні комітету Верховної ради України з питань запобігання і протидії корупції на чолі з Єгором Соболєвим.

Не всі депутати Ірпіньради підтримали таку ініціативу. Представники від “Свободи” утрималися від голосування, хоча досить гучно виступають за збереження зелених зон. Наші кореспонденти звернулися до свободівця Глиняного Сергія Миколайовича. “Ірпінь до Біличанського лісу не має ніякого відношення. Це частина Києва, тому виділяти кошти на його розвиток Ірпінь не повинен”, – зазначив депутат міськради.

13606660_10153995123129475_9104220079756733304_n

Як бачимо, або “свободівці” справді не обізнані у реальній ситуації щодо Біличанського лісу і не хочуть розібратися, або навмисне маніпулюють думкою про те, що Біличанський ліс – це Київ.
Відомо, що Київ не має своїх офіційно встановлених меж, тому говорити про те, що Біличанський ліс це – територія столиці – не можна. А те, що Київрада розпоряджається землею лісу і роздає її під забудову “біонікхілам” говорить тільки про протиправні дії столичних чиновників, що намагаються захопити чимбільше землі. 
Як відомо, уже протягом кількох сесій Ірпінської міської ради поспіль депутати від партії “Свобода” не голосують за рішення, що необхідні для розвитку благоустрою міста і регіону, мотивуючи це в основному невчасним отриманням порядку денного.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.