Світлана Росстальна: Карплюк змінить не тільки Ірпінь, але й Україну

Головний лікар Ірпінської міської поліклініки Світлана Росстальна закликала жителів Приірпіння подивитись на наше чудове європейське місто і зробити правильний вибір – віддати свій голос за Володимира Карплюка.

“Ірпінь незвичайно змінився з приходом ініціативної, молодої , амбітної команди під керівництвом Володимира Андрійовича Карплюка. Зокрема,  змінилась медицина: створили 4 амбулаторії, прекрасну дитячу поліклініку, змінився стаціонар, зроблене сучасне приміщення і багато іншого”, – розповіла Світлана Росстальна.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.