![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/80214971_1399357920242931_6751443660212011008_n.jpg)
Ірпінчанка Ірина Коляденко, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, впевнено здобула перемогу у фіналі Кубку України серед жінок у категорії до 62 кг.
Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Ірина подолала свою суперницю після своєї коронної дії – кидка “млином”. Ця перемога стала першою для Ірини в новій, олімпійській категорії.
“Вітаємо спортсменку та її наставника-Заслуженого тренера України Володимира Яременка!”, – додав Карплюк.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/78657635_1399357720242951_7622326331916681216_n.jpg)
Як відомо, Ірина Коляденко нещодавно зайняла перше місце на Чемпіонаті України серед жінок до 23-х років у ваговій категорії до 65 кг. Спортсменка є бронзовою призеркою Чемпіонату світу з вільної боротьби. та кращою спортсменкою 2018-го року в Київській області.